Enteresan Mesajlar


Enteresan Mesajlar

Enteresan Mesajlar

Merhaba.. bu konuşan bir makinedir.. ben mesajları anlayabilirim.. sahiplerim çok temiz insanlardır, evimiz çok zevkli döşenmiştir.. Bir sürü yardım kurumuna bağışta bulunmuşlardır.. hey hala ordaysanız mesaj bırakın, onlar sizi geri arıycak kadar naziktirler.

.Bu bir telesekreter değildir.. bu bir telepatik düşünce okuma makinesidir. bip sesinden sonra adınızı, neden aradığınızı ve numaranızı düşünün, ben de sizi aramayı düşünücem.

.Merhaba.. büyük ihtimalle evdeyim, ama hoşlanmadığım birinin aramasından korkuyorum.. Mesajınızı bırakın, size geri dönmezsem demek ki o korktuğum sizsiniz.

.Merhaba.. ben George!! Şu anda size cevap veremiyorum.. mesajınızı bırakın, ben size geri dönene kadar telefonun başından ayrılmayın.

.Lütfen sinyalden sonra mesajınızı bırakın.. yine de sessiz kalma hakkınız var.. çünkü söylediğiniz herşey kaydedilecek ve aleyhinize delil olarak kullanılacaktır….

babayı kızdırmak tehlikelidir, hemen yalaka bir mesajla cevap verilir:
-baba koşturuyoz işte yaa, valla arayacaktım. cudi ne yapıyor?

yaklaşık yarım saat sonra bir multimedya mesajı alınır, içinde cudi’nin bahçeye sıçarken çekilmiş fotosu vardır , altında da mesaj:
– o da seni düşünüyo…[/B]

baba:nerelerdesiniz
abla kardeş:taksimdeyiz gelmicez biz eve, kötü yola düşücez.
baba:yollar ne düşmekle ne yürümekle aşınmaz.

[B]baba oğlunu art arda dört defa arar, telefon sessizde olduğundan duyulması mümkün olmaz. sonunda sıkılıp bir mesaj döşenir:

“atatürk diyor ki: ‘bu memlekette bana ulaşabilirsiniz, ismet paşa’ya ulaşabilirsiniz, ama gerrain paşa’ya ulaşamazsınız’. ne muazzam ileri görüşlülük imiş be!”[/B]

Şahsımca alınmıs garip mesajlardan biri
Gecenin bir körü abiden gelen mesaj (ki numara kavli beladan kalmadır ve evelliyatında sık sık görüşülmüştür mesajlasılmıstır icabında)
-Hülyaa ben abin (irkilirsin)

-Hadi canım saka yapıyosun şeker şey seni

Turkcell msg göndermiş: Faturanız 150.00. son ödeme tarihi…
Baba: Cevap yazılıyo mu buna? çüş diye cevap yazsana.

[B]Anneden gelen mesaj: Atv’yi izle aysun kayaci’nin çıplak sesi var.[/B]

Bedava sms fasilitesinden yararlanmasi icin anne gencturkcell’e üye yapılmıstır. Anneyi sevindiren bedava mesajdan çok, içinde genc kelimesi gecen bir seye üye olmaktır.

anne: bunlar beni habire partilere çagrıyorlar valla. inanmazsın diye mesaji sakliyorum.annen
anne: 3 gece festivale cagiriyolar simdi de.annen
anne: londra’ya dil kursuna yolluyorlar beni. bak bu mesajlari dalga gecmek icin sen yazıyorsan hiç komik degil.annen
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*