Çağdaş Onur Öztürk Kimdir Hayatı


Çağdaş Onur Öztürk Kimdir Hayatı

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir Hayatı

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir Hayatı

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir Hayatı

2009 yılında Osman Sınav tarafından yapılan Sakarya Fırat dizisinde oynayan Çağdaş Onur Öztürk; 2011 yılında Kuzey Güney adlı dizide kötü adam rolündeki Barış Hakmen karakterini canlandırmıştır.
2015 yılında Yaz’ın Öyküsü adlı dizide Tunç karakterini canlandırarak başrol oynayan ve Vildan Atasever ile aynı oyunda yer alan Çağdaş Onur Öztürk; 2016 yılında da Kış Güneşi adlı dizide rol almıştır.
9 Eylül 2016 tarihinde Diriliş Ertuğrul’daki rolü gereği binicilik eğitimi sırasında attan düşen oyuncu elmacık kemiği ve köprücük kemiğinin yanı sıra bileğini kırmış ve ciddi bir operasyon geçirmiştir. Özel hayatını pek ortada yaşamayı sevmeyen oyuncu Çağdaş Onur Öztürk’ün sevgilisi olup olmadığı ise bilinmiyor.
16 Ağustos 1979 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Çağdaş Onur Öztürk 38 yaşında ve aslan burcudur. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı fakültesine başlayan oyuncu; üniversitede okurken tiyatro bölümünde birçok faaliyete katılmıştır.
Üniversite sonrası askerliğini tamamlayan Çağdaş Onur Öztürk askerlikten sonra bir ilaç firmasında temsilcilik yapmıştır.
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümüne girerek burada okuyarak mezun olan Çağdaş Onur Öztürk; 2008 yılında Gazi dizisi ile ekranlara adım atmıştır.

Boyu: Yok
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Ege Üniversitesi/ Peyzaj Mimarlığı Fakültesi
Sevgilisi: Yok
Adı Soyadı: Çağdaş Onur Öztürk
Doğum Tarihi: 16 Ağustos 1979
Nereli: Sivas
Burcu: Aslan
Kilosu: Yok
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*