Kirpiklerinizi Nasil Güçlendirirsiniz


Kirpiklerinizi Nasil Güçlendirirsiniz

Kirpiklerinizi Nasil Güçlendirirsiniz

Çözüm doğal yağlarda

Gece yatmadan ya da günün herhangi bir saati, kirpik diplerinize doğal yağları sürün.
Kirpik için uygulanabilecek pek çok doğal yağ vardır, bu yağların hepsinin ortak amacı vardır, kirpikleri kurumaktan, dökülmekten koruyarak sağlıklı uzamalarını sağlamak.
Fakat bu yağlardan kimi diğerlerlerinden daha etkilidir, en etkili olarak kabul edilen ve güzellik uzmanlarınca en çok tavsiye edilen yağlar; zeytinyağı, E vitamini yağı ve
hint yağıdır.
Çünkü bu maddelerin besleyicilik oranları çok fazladır.
Bir pamuklu çubuğa bir miktar uygulayın ve gece yatmadan sürün, fakat yatmadan yağın kurumasını beklerseniz, daha yerinde olur.

UZUN VE KIVRIK KİRPİKLER

1948 yılından bu yana doğal içeriklerle sağlık ve güzelliği buluşturan Talika, Lipocils Expert’te 12 bitkinin gücünden yararlanıyor. Lipocils Expert, 28 günde kirpiklerin daha uzun, daha koyu ve daha kıvrık olmasını sağlıyor.

DAHA GÜR KAŞ VE KİRPİKLER

Eeose Kaş ve Kirpik Uzatıcı Serum, cilde ve kirpiklere zarar vermeden kirpikleri ve kaşları doğal olarak uzatmayı hedefliyor. Kirpikler üzerindeki uzama ve gürleştirme etkisini içerisindeki aktif peptid kompeks sayesinde gösteriyor. Kısa kirpikleri uzatıp, zayıf ve cansız kirpikleri kalınlaştırıyor. Kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını artırıyor.

İNCE VE HAFİF

Yüzde 100 kaliteli insan saçından yapılan I-Envy takma kirpikler, ince ve uyumlu dokusu ile o kadar hafif ki, takma kirpik kullandığınızı unutabilirsiniz. Gerçek kirpiklerden tek farkı ise sadece uzunluğu ve dolgunluğu. I Envy; özel proteinli yapıştırıcısı ile kirpik diplerine bakım yapıyor. Kolayca takılıp çıkarılıyor ve mevcut kirpiklerinize zarar vermiyor. Eczane ve kozmetik marketlerde bulabilirsiniz

DEVRİMSEL PERFORMANS

Vichy Liftactiv Serum 10 Eyes&Lashes, yorgun ve nemsiz gözleri aydınlatırken kirpikleri de dolgunlaştırıyor. Cildin gençlik kaynağı olan pepiler dermise etki eden aktif madde Rhamnose, genç bir cilt görünümü veriyor. Yüksek toleranslı aydınlatıcılar ideal cilt ışıltısını sağlıyor, Genç kirpiklerin doğal elementleri olan seramidler ise kirpiklerin hücrelerarası dolgu maddelerini destekliyor.

GÜÇLENDİRİCİ ETKİ

Swisscare Xleyelash, zengin vitamin içeriği sayesinde kirpikleri nemlendirmeye, güçlendirmeye ve kırılmaları engellemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki peptidler ve kırmızı yonca özünün kombinasyonundan oluşan ürün; güçlü, kalın ve uzun kirpiklere sahip olmak için kıl folikülünün büyümesine yardımcı oluyor.

Vazelin kullanın

Temiz parmaklarınızla veya bir pamuklu çubuk kullanarak üst kirpik hattınız üzerinden vazelini ince bir kat şeklinde uygulayın. İsterseniz, yatmadan önce uygulayın, ve onunla
uyuyabilirsiniz sakınca yok, ya da günün istediğiniz bir saatinde vazelin uygulaması yapabilirsiniz..
Bu uygulamaya devam edin, böylece , kirpikleriniz daha güçlü ve sağlıklı ve nemli kalsın
Vazelin havadaki zararlı madellerin kirpiklerinizin tahrip olup dökülmesinden, zayıflamasından korur. Bunun sonucunda kirpikleriniz daim nemli kalan kirpikler daha sağlıklı ve
güçlü uzar.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*