Gamze Topuz Hayatı Kimdir


Gamze Topuz Hayatı Kimdir

Gamze Topuz Biyografisi

Zeynep Öztürk karakterini Doktorlar dizisinde canlandıran Gamze Topuz En İyi Arkadaşım, Beşinci Boyut, Türk Malı, Güzel Çirkin, Evli ve Öfkeli dizilerinde de yer almıştır.
Eşi de kendi gibi oyuncu olan Gamze Topuz babasının sahip olduğu yarış atlarına olan merakı yüzünden çok iyi bir binicidir. 2010 yılında Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışma programında sunuculuk yapan oyuncu, kendi yazmış olduğu Dinamit ve Yel Alsın isimli şarkıları da yarışmada seslendirerek ününe ün katmıştır. 2013 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören Benzemez Kimse Sana adlı yarışmaya da katılan oyuncu güzelliği ve uzun saçları ile rol aldığı her dizi ve filmde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.
2004 yılından beri TV dizileri ve filmler ile karşımıza çıkan genç ve güzel oyuncu Gamze Topuz 60 kilo ve 1.70 boyundadır. Şu anda 33 yaşında olan oyuncu Ümit Kantarcılar ile evlidir ve çiftin Elis Naz isminde bir de kız çocukları bulunmaktadır.
Bilgi Üniversitesindeki eğitiminin ardından pek çok oyunculuk eğitimi alarak kendini geliştiren genç yıldızın halk ile buluştuğu yapımların arasında Doktorlar dizisi gelmektedir.

Burcu: Terazi
Kilosu: 60
Boyu: 1.70
Göz Rengi: Siyah
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Bilgi Üniversitesi TV Gazetecilik Bölümü mezunu
Sevgilisi: Yok
Adı Soyadı: Gamze Topuz
Doğum Tarihi: 8 Ekim 1983
Nereli: Adana
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*