En Güzel Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?


En Güzel Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

En Güzel Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Profesyonel gelin makyajı

Profesyonel anlamda bir gelin makyajı yaptırmak istiyorsanız mutlaka kuaförünüze düğün gününüzden önce gitmeli ve nasıl gelin makyajı yaptıracağınızı konuşmalısınız. Gelin makyajınız için kullanacağı makyaj malzemelerini önceden görmelisiniz. Gelinliğinizin fotoğrafını kuaförünüze göstererek saçınıza karar vermeli ve nasıl bir makyajın size yakışacağına profesyonel makyöz ile birlikte karar vermelisiniz. 2014’de profesyonel gelin makyajını uygulayan gelin adayları her zamankinden daha bilinçli ve doğru seçimler yaparak bu özel günlerinde en güzel olmayı başarıyorlar.

Naturel gelin makyajı

Naturel gelin makyajı gelinleri daha taze, daha genç ve daha duru göstermeyi başaran gelin makyajlarından biridir. Ten renginize göre seçilmiş iyi bir fondöten veya kapatıcı ve belli belirsiz sürülmüş açık pembe renkli göz farları ile parlatıcı etkisi yaratan parlak rujları bir arada kullanabilirsiniz. Naturel gelin makyajı ile bebek gibi görünen bir yüze sahip olabilir ve sadeliğinizle herkesi büyüleyebilirsiniz.

Işıltılı gelin makyajı

Yüksek enerjiye sahip bir gelin adayıysanız gelin makyajınızı daha renkli ve ışıltılı düşünebilirsiniz. Göz renginizi daha da belirginleştiren bir göz farı ile renkli bir ruj gelinliğinizdeki beyazlığa güzel ve farklı bir renk katabilir. Işıltılı gelin makyajı renklerinin hepsi masumiyetin simgesi beyaz gelinliğiniz ile harika bir görüntü verebilir.

Doğal gelin makyajı

Doğal gelin makyajı trendi son yıllarda çok kullanılan bir gelin makyajı türüdür. Uçuk ve pastel tonlardaki göz farınızı yine ince çekilmiş bir eye liner ve yine pastel tonlardaki bir ruj ile tamamlayabilirsiniz. Pembe tonlarında kullanacağınız allık ve aydınlatmalar ile de makyajınızı kusursuzlaştırabilirsiniz.

Porselen gelin makyajı

Porselen gelin makyajı düğün gününüzde yaşayacağınız her türlü duygu karmaşasına karşın gün sonunda dahi yüzünüzde ilk andaki tazeliğini koruyacaktır. Su bazlı makyaj malzemeleri ile yapılan porselen gelin makyajı bu sezonda da yine oldukça trend. Porselen kalıcı gelin makyajı ile ister ağlayın, ister terleyin veya hava istediğiniz kadar sıcak olsun.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*